Poyraz Sk. Söğütlüçeşme İş Merk. 1/41 Kadıköy/İst. info@tarduosgb.com

17yıl

2006'dan beri hizmetinizdeyiz.

Tardu OSGB Kimdir?

İşinizi Sağlama Alalım

TARDU Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ismiyle kurulan şirketimiz; İstanbul ve İstanbul’a komşu illerinde; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personellerinden oluşan deneyimli ekibiyle “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında firmalara iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yerine getirmektedir.

2006 yılından itibaren iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet vermeye başlayan Derman Grup, kurucusu ve 2005 yılında ilk A sınıfı iş güvenliği uzmanlarından olan Sinan DERMAN tarafından kurulmuştur. Sinan DERMAN, 1992’den bu yana iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışmalar ifa ederek iş sağlığı ve güvenliğinin Türkiye de gelişimine büyük katkıda bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir. Sinan DERMAN, 1994 yılından bu yana beraber iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürüttüğü, sektörde tecrübeli ve bilgi sahibi işyeri hekimlerimizle iş sağlığı ayağını sürdürmektedir.

Derman Grup, 20.06.2012 yılında 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle birlikte, iş güvenliği hizmetlerinin yanına iş sağlığı hizmetlerini de ekleyerek Tardu Ortak Sağlık Güvenlik Birimi adı altında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini odak haline getirmiştir.

2012 yılından bu zamana birçok kurumsal firmaya iş sağlığı ve güvenliği alanında danışmanlık eden Tardu OSGB, bünyesinde çalışan, iş sağlığı ve güvenliği alanında tecrübeli çalışanlarıyla, hizmet verdiği işletmelere, proseslerine özgü iyileştirici ve geliştirici çözüm örnekleri sunmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin verimliliği, bu alanda hizmet verenlerin deneyimlerine bağlıdır. Tardu OSGB olarak amacımız, iş sağlığı ve güvenliğini yapılanmasının kanunların zorunlu kıldığı bir yasal gereklilik yaklaşımından çıkartılarak, ramak kala olaylar, iş kazaları ve meslek hastalıklarının asgari seviyelere çekilmesi suretiyle, çalışma ortamını daha güvenli ve çalışabilir bir alana çevirerek, üretimi engellemeden, insan odaklı bir sistemin oluşturulmasına yardımcı olmaktır. Bu iyileştirmeleri alanında uzman profesyonellerimizle gerçekleştirebileceğimiz inancındayız.

En büyük arzumuz çalıştığımız ve çalışacağımız firmaların mevzuat anlamında isteklerini ve ihtiyaçlarını çözüm odaklı çalışarak kısa bir sürede karşılamak, bir yaşam kültürü olarak proaktif çalışma yöntemlerini, iş sağlığı ve güvenliğini işveren ve çalışanlara benimsetmektir.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmaların gerçek ihtiyaçlarını onların bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üreterek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı tesis etmek temel hedefimizdir.

Ayrıca, İBSY İş Sağlığı ve Güvenliği yazılım programı ile müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin tüm detaylarını merkez ofisimizden takip edebilmekte ve siz değerli müşterilerimizin de aynı sistem üzerinden aldığı iş sağlığı ve güvenliği hizmet detaylarını takip edebilmesi sağlamaktayız.

İBSY İş Sağlığı ve Güvenliği yazılımı ile (eğitim, risk değerlendirmesi, acil durum eylem planları ve acil durum ekipleri, iş ekipmanlarının teknik periyodik kontrolleri, çalışanların sağlık raporları, e-reçete vb.) pek çok dokümana rahatlıkla bilgisayar ortamında ulaşabilirsiniz.

Değerlerimiz

  • Tardu OSGB için çalışanların sağlık ve güvenliği en önemli hazinemizdir. 
  • Tardu OSGB, vereceği hizmetin içeriği hakkında her zaman objektiflik ilkesini esas alır.
  • Tardu bünyesinde hizmet veren eğitici ve danışmanlar, kendi alanlarının en yüksek uzmanlık seviyesine sahiptir.
  • Tardu OSGB çalışanları, işin gizliliğini esas alarak, danışmanlık verdiği işletmenin mesleki sırlarını her zaman ön planda tutar.

Misyonumuz, danışmanlık hizmetini yerine getirdiğimiz iş sağlığı ve güvenliği sektöründe, yaptığımız çalışmalarla, hizmet verdiğimiz firmaların yasal sorumlulukları konusunda ihtiyaçlarını karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz, yetkin ve deneyimli iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerimizle beraber yaptığımız ve yapacağımız etkin ve kaliteli çalışmalarımızla, sektörde kalıcı ve tercih edilen bir marka olmaktır.

1450

Müşteri

64

Personel

21

Araç

25

İlçe