side-area-logo

HAKKIMIZDA

Yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın bir çoğunun 90’lı yıllardan bu yana, iş güvenliği ve işyeri hekimliği uygulamalarıyla uğraştığı gerçeği, tecrübe ve profesyonelliğimizin göstergesidir. 

TARDU
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

2006 yılından itibaren iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık hizmetlerini profesyonel olarak vermeye başladık. Yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın bir çoğunun 90’lı yıllardan bu yana iş güvenliği ve işyeri hekimliği uygulamalarıyla uğraştığı gerçeği tecrübe ve profesyonelliğimizin göstergesidir.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmetleri dışındaki hizmetlerimiz Danışmanlık firmamız veya anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından yürütülmektedir.

İlk kuruluşumuzdan bu yana, gerek yasal mevzuatlar yerine getirerek gerekse de ülkemizi iş sağlığı ve güvenliği konularında daha ileriye taşımak adına sürekli eğitim ve gelişim ilkesiyle hareket etmekteyiz. Kendi dalında uzmanlaşmış personelleri bünyemize katarak sürekli gelişim ilkemizi en üst seviyeye taşıdığımız inancındayız.

Tüm çalışanlarımıza yurt dışından ve yurt içinden kendi konularında uzmanlaşmış profesyonellere iç eğitimler verdirerek sürekli bilgi birikimlerini arttırmaktayız.

Image module
Image module
 • 25 YILLIK TECRÜBE
  Dile kolay...

  Neredeyse en deneyimli firmayız diyebiliriz. Biz bu iş için varız. Sizin için profesyonel bir ekip, kaliteli bir işleyişle beraber hazır.

 • AKILCI İŞ STRATEJİSİ
  Yasalar, aşamalı işler, raporlar ve analiz

  Herşeyi zamanında ve kanuna uygun yaptığınızda sonuç mükemmel. Yasalara tam uyumlu hizmet alın.

 • PROFESYONEL EKİP
  En iyi deneyim için en iyi uzmanlar

  Tecrübeli bir ekiple işimizi zamanında ve eksiksiz yapıyoruz. Sizin sektörünüzü de bilmek en önemli nokta. Ekibimizin gücünü siz de irdeleyin.

 • EN İYİ ÇÖZÜM
  İhtiyaçlarınız için en iyi çözümü arayın

  Her sektörün kendine özgü durumları vardır. Biz bu olasılıkların hepsini biliyoruz. Deneyim ile profesyonellik örtüştüğünde kaliteli hizmet alırsınız.

İş Güvenliği
Hizmetlerimiz
İş güvenliğinin sağlanması için alınan tedbirlerle hem işçi, hem işletme, hem de iş yeri korunmuş olur.
İş Sağlığı
Hizmetlerimiz
Mobil sağlık ve Diğer Hizmetler
Hizmetlerimiz
Teknik Periodik Kontrol, Patlamadan Korunma Dokümantasyonu, Mesleki Eğitim, Hijyen Eğitimi, Asbest Söküm Uzmanlığı...