HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın bir çoğunun 90’lı yıllardan bu yana iş güvenliği ve işyeri hekimliği uygulamalarıyla uğraştığı gerçeği tecrübe ve profesyonelliğimizin göstergesidir. 

2006 yılından itibaren iş sağlığı ve güvenliği danışmanlık hizmetlerini profesyonel olarak vermeye başladık. Yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın bir çoğunun 90’lı yıllardan bu yana iş güvenliği ve işyeri hekimliği uygulamalarıyla uğraştığı gerçeği tecrübe ve profesyonelliğimizin göstergesidir.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizmetleri dışındaki hizmetlerimiz Danışmanlık firmamız veya anlaşmalı olduğumuz firmalar tarafından yürütülmektedir.

İlk kuruluşumuzdan bu yana, gerek yasal mevzuatlar yerine getirerek gerekse de ülkemizi iş sağlığı ve güvenliği konularında daha ileriye taşımak adına sürekli eğitim ve gelişim ilkesiyle hareket etmekteyiz. Kendi dalında uzmanlaşmış personelleri bünyemize katarak sürekli gelişim ilkemizi en üst seviyeye taşıdığımız inancındayız.

Tüm çalışanlarımıza yurt dışından ve yurt içinden kendi konularında uzmanlaşmış profesyonellere iç eğitimler verdirerek sürekli bilgi birikimlerini arttırmaktayız.